Sesje life-coachingowe

Proponuję Ci sesje coachingowe, w trakcie których pomogę Ci znaleźć odpowiedź na pytanie, co robić, by żyć pełnią życia i wykorzystywać swój głęboko skrywany potencjał. Pracuję w modelu transpersonalnym, który traktuje człowieka jako całość psychiczną, fizyczną i duchową, a podejmowane decyzje wynikają z głębi duszy i z tego, co jest dla niego naprawdę ważne.

W trakcie sesji coachingowej:

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o sesji, to zajrzyj na stronę jak wygląda sesja coachingowa krok po kroku.

 

dobry coaching

Jeśli jesteś już zdecydowana na wprowadzenie zmian w swoim życiu,
zarezerwuj sobie możliwość pracy ze mną.

Pierwsza sesja coachingowa:  120zł

Kolejna sesja coachingowa:  200zł

Pakiet 6 sesji:  960zł (ważny 6 miesięcy)

Każda sesja trwa zawsze 60 minut.

Jeśli nadal nie jesteś pewna, skorzystaj z możliwości bezpłatnej pierwszej 20 minutowej konsultacji, podczas której dowiesz się, jak pracuję i czy coaching jest metodą pracy dla Ciebie. W jej trakcie opowiesz mi o swoich trudnościach i wypracujemy jeden mały krok ku zmianie. Jest to niezobowiązujące spotkanie. Po nim zdecydujesz, czy chcesz kontynuować pracę ze mną. Jeżeli powiesz TAK, zaproponuję Ci indywidualny plan pracy, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Life coaching w innej formie

Odkryj swoją misję

To kompletny program złożony
z 9 indywidualnych spotkań.
Podczas każdego z nich zbadamy Twoje wizje, marzenia, wartości, potrzeby, a następnie ułożymy wszystko w harmonijną całość.

Warsztaty rozwojowe

Praca w grupie.
Warsztaty rozwojowe poświęcone są różnym aspektom rozwoju osobistego. W małej grupie popracujesz nad sobą, otrzymując mnóstwo inspiracji i motywacji do działania.

Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.