Młoda kobieta siedzi przy biurku, Na biurku laptop. Kobieta ma podniesione rece w znak sukcesu. Ona już wie, jak radzić sobie z hejtem i krytyką w intenecie

Jak radzić sobie z hejtem i krytyką

Niezależnie od tego, czy jesteśmy właścicielami firm, blogerami, influencerami czy zwykłymi użytkownikami mediów społecznościowych, nieuniknione jest spotkanie się z negatywnymi opiniami i komentarzami. Jak zatem radzić sobie z hejtem i krytyką w interneci

Czytaj więcej »
Początek procesu coachingowego, kórego zapowiedzią jest.napis life coach ułożony z kostek do grania. Napis ułożony jest dwupoziomowo.

Dla kogo jest coaching

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęstsze pytania, które zadają mi moi klienci zanim zaczną współpracę ze mną. A pierwszym z nich, to dla kogo jest coaching?
Oto 12 najczęściej zadawanych pytań przed procesem coachingowym.

Czytaj więcej »
Niepewna siebie kobieta siedzi w kuckach na podłodze, a na ścianie jej cień, cień kobiety pewnej siebie. Jak zwiększyć pewność siebie widząc swoje odbicie.

Jak zwiększyć pewność siebie?

Jak wzmocnić pewność siebie, gdy wewnątrz szaleje krytyka i brak wiary w swoje możliwości? To co najczęściej nie pozwala nam na poczucie się pewnie ze sobą to wewnętrzny sabotażysta.

Czytaj więcej »
Klucz na piasku, zachód słońca. Klucz jako symbol life coachingu

Co to jest life coaching

Wyobraź sobie, że wspiera cię ktoś, komu zależy na Twoim sukcesie, w równym stopniu, co tobie; ktoś kto będzie zadawał ważne pytania, aby zachęcić cię do wykorzystania własnego potencjału.

Czytaj więcej »
Dwie głowy otoczone wirującą łuną, która symbolizuje mysli o ograniczające nas przekonania, które zewsząd nas otaczają

Jak zmieniać ograniczające przekonania

Przekonania jakie posiadasz mogą być wspierające albo ograniczające. Wspierające, pozwalają Ci iść do przodu, rozwijać się, nawiązywać satysfakcjonujące związki i przyjaźnie oraz odnosić sukcesy. Te ograniczające utrudniają życie.

Czytaj więcej »
Shopping Cart
Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.