oferta

Jak wygląda sesja coachingowa?

Sesje coachingowa krok po kroku

Każda historia jest inna, wymaga dostosowania odpowiednich narzędzi i technik. Pracuję w modelu transpersonalnym, a w trakcie sesji często sięgam po karty coachingowe, koło wartości lub metodę zmiany perspektywy. Czas trwania poszczególnych kroków i ich realizacja bywają różne. Niezmiennie jest to, że w trakcie sesji coachingowej każdy odpowiada na pytania: „JAKI KROK chcę wykonać” i „gdzie znajdę MOTYWACJĘ” i w końcowej fazie przechodzi do REALIZACJI zamierzonych celów.

KROK 1

Jeśli zapiszesz się na bezpłatną, 20 minutową konsultację, otrzymasz formularz z pytaniami, który pozwoli poznać mi Twoje potrzeby.

KROK 2

Podczas 20-minutowej konsultacji online lub na żywo badam Twoje potrzeby i oczekiwania. 

KROK 3

Umawiamy się na pierwszą, pełną sesję coachingową, omawiamy sposób współpracy oraz wytyczamy konkretny cel na sesję i kierunek działania. 

KROK 4

Rozpoczynamy cykl sesji. Omówimy Twoje zasoby: wewnętrzne i zewnętrzne. Wybierzesz priorytetowe kierunki działań.

KROK 5

W trakcie realizacji zadań otrzymujesz moje wsparcie. Wspólnie ewoluujemy Twoje postępy.

KROK 6

W trakcie realizacji zadań otrzymujesz moje wsparcie. Wspólnie ewoluujemy Twoje postępy.

Są pewne zasady:

Przywiązuję ogromna wagę do przestrzegania standardów pracy. Działam według zasad kodeksu ICF – International Coach Federation, którego celem jest utrzymywanie i promowanie najwyższych etycznych standardów w pracy coacha. Standardy te wymagają posiadania odpowiednich kompetencji oraz certyfikatów do wykonywania tego zawodu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że sesje prowadzone będą w atmosferze pełnej poufności i przyniosą oczekiwane rezultaty. 

OBSZARY ZMIAN

Zakończone procesy
moich klientów dotyczyły:

 • znalezienia życiowej misji
 • rozpoczęcia pierwszego biznesu
 • zmiany pracy
 • połączenia pasji z pracą
 • pracy na blokujących przekonaniach
 • realizowanie swoich potrzeb
 • wychodzenia ze strefy komfortu
 • podjęcie ważnej decyzji
 • wzrost motywacji do działania
 • ewa brzozowska life coach

  Jeśli chcesz ruszyć w kierunku marzeń, to zrób to TERAZ.
  Zapisz się do mnie na bezpłatną 20 minutową konsultację

  Podczas rozmowy przyjrzymy się Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Będzie to okazja do wspólnego poznania się oraz sprawdzenia czy coaching to metoda pracy dla Ciebie. 

  Opinie klientów po zakończonej
  pierwszej sesji coachingowej:

  „Mam wyznaczony kierunek i wiem, co robić. Wiem, w jakiej kolejności mam wykonać poszczególne kroki. Nie będę się już rzucała pięć kroków do przodu, dwa w bok, a trzy do tyłu i  w ten sposób będę ciągle w tym samym punkcie.” 

  ~Monika

  „Czasami złościły mnie Twoje pytania i zastanawiałam się po co tak drążysz. No ale, to zmuszało do głębszego zastanowienia, a nie rzucanie odwiedzi na odczep się,  które znamy na pamięć. Wymagało to ode mnie, zajrzenia głębiej i zmierzenia się z tym. No ale potem ruszyło, jak z bicza strzelił 🙂 ” 

  ~Anka

  „Nie mogę powiedzieć że było sympatycznie, bo momentami było ciężko, ale jesteś osobą bardzo otwarta i nie oceniającą i czułam się w tym kontakcie bezpiecznie. Cieszę się, że zobaczyłam, co mnie blokuje przed podjęciem wyzwania. Teraz zabieram się do działania.” 

  ~Marta

  „Poprzez Twoje pytania znalazłem połączenia pomiędzy swoimi myślami. Pewne rzeczy pierwszy raz nazwałem słowami. Właściwie z nikim o tym nie rozmawiam. Największą wartością tego spotkania, było to, że mogłem usłyszeć siebie. A teraz mogę coś z tym zrobić”

  ~Antek

  Przeczytaj też inne opinie klientów i dowiedz się, co o mnie mówią
  po zakończonym procesie coachingowym.

  Shopping Cart
  Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.