oferta

Jak wygląda sesja coachingowa?

Sesja coachingowa krok po kroka

Czas trwania całego programu coachingowego bywa bardzo zróżnicowany. To może być jedno spotkanie, gdy potrzebujesz przygotować się na przykład do rozmowy kwalifikacyjnej. To również może być klika sesji (np. 5 czy 6), gdy potrzebujesz podjąć ważną decyzję odnośnie swojej kariery lub nauczyć się nowych umiejętności na przykład zarządzania czasem, złapania równowagi między pracą a domem.  Proces coachingowy może też trwać nawet pół roku i więcej.  Na każdym spotkaniu zazwyczaj poruszany jest jeden temat. Sprawdzamy wtedy, co jest możliwe, jaka strategia działania będzie najlepsza. Wszystko po to, by na koniec sesji wyjść z konkretnym planem działania. Pierwsza część następnego spotkania poświęcona jest omówieniu „pracy domowej”.

Każda historia jest inna, każda wymaga dostosowania odpowiednich narzędzi i technik. Pracuję w modelu transpersonalnym, a w trakcie sesji często sięgam po karty coachingowe, koło wartości, zmianę perspektywy czy wizualizację. Niezmienne jest to, że pracujemy nad Twoim celem, by rozwiązać to, z czym przychodzisz.

Każde spotkanie trwa 60 minut. Spotykamy się online lub na żywo.

KROK 1

Jeśli zapiszesz się na bezpłatną, 20 minutową konsultację poprzez kalendarz rezerwacji lub wiadomość prywatną.

KROK 2

Podczas tej konsultacji (online lub na żywo) badam Twoje potrzeby i oczekiwania, po czym omawiamy sposób współpracy.

KROK 3

Umawiamy się na pierwszą, pełną sesję coachingową, wytyczamy konkretny cel i pracujemy w kierunku jego realizacji. Jeśli temat jest bardziej złożony, określamy harmonogram całego programu coachingowego.  

Są pewne zasady:

Przywiązuję ogromna wagę do przestrzegania standardów pracy. Działam według zasad kodeksu ICF – International Coach Federation, którego celem jest utrzymywanie i promowanie najwyższych etycznych standardów w pracy coacha. Standardy te wymagają posiadania odpowiednich kompetencji oraz certyfikatów do wykonywania tego zawodu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że sesje prowadzone będą w atmosferze pełnej poufności i przyniosą oczekiwane rezultaty. 

OBSZARY ZMIAN

Zakończone procesy
moich klientów dotyczyły:

 • znalezienia życiowej misji
 • rozpoczęcia pierwszego biznesu
 • zmiany pracy
 • połączenia pasji z pracą
 • pracy na blokujących przekonaniach
 • realizowanie swoich potrzeb
 • wychodzenia ze strefy komfortu
 • podjęcie ważnej decyzji
 • wzrost motywacji do działania
 • ewa brzozowska life coach

  Jeśli chcesz ruszyć w kierunku marzeń, to zrób to TERAZ.
  Zapisz się do mnie na bezpłatną 20 minutową konsultację

  Podczas rozmowy przyjrzymy się Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Będzie to okazja do wspólnego poznania się oraz sprawdzenia czy coaching to metoda pracy dla Ciebie. 

  Opinie klientów po zakończonej
  pierwszej sesji coachingowej:

  „Mam wyznaczony kierunek i wiem, co robić. Wiem, w jakiej kolejności mam wykonać poszczególne kroki. Nie będę się już rzucała pięć kroków do przodu, dwa w bok, a trzy do tyłu i  w ten sposób będę ciągle w tym samym punkcie.” 

  ~Monika

  „Czasami złościły mnie Twoje pytania i zastanawiałam się po co tak drążysz. No ale, to zmuszało do głębszego zastanowienia, a nie rzucanie odwiedzi na odczep się,  które znamy na pamięć. Wymagało to ode mnie, zajrzenia głębiej i zmierzenia się z tym. No ale potem ruszyło, jak z bicza strzelił 🙂 ” 

  ~Anka

  „Nie mogę powiedzieć że było sympatycznie, bo momentami było ciężko, ale jesteś osobą bardzo otwarta i nie oceniającą i czułam się w tym kontakcie bezpiecznie. Cieszę się, że zobaczyłam, co mnie blokuje przed podjęciem wyzwania. Teraz zabieram się do działania.” 

  ~Marta

  „Poprzez Twoje pytania znalazłem połączenia pomiędzy swoimi myślami. Pewne rzeczy pierwszy raz nazwałem słowami. Właściwie z nikim o tym nie rozmawiam. Największą wartością tego spotkania, było to, że mogłem usłyszeć siebie. A teraz mogę coś z tym zrobić”

  ~Antek

  Przeczytaj też inne opinie klientów i dowiedz się, co o mnie mówią
  po zakończonym procesie coachingowym.

  Shopping Cart
  Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.