ewa brzozowska life coach

Oferta

To jesteś…

…w odpowiednim miejscu.

Od 3 lat wspieram kobiety w podejmowaniu ważnych decyzji, dzięki którym w końcu odnajdują siebie i znajdują czas na życie. Pomogłam im zapoczątkować zmianę i zrobić pierwszy krok, drugi, trzeci i kolejny, dzięki czemu poczuły nowe zasoby i  energię, która pomogła im dotrzeć do celu. Tobie również mogę pomóc:

Z moim wsparciem zmiana będzie łatwiejsza, niezależnie od tego, czy będziesz chcieć zmienić pracę, życiową drogę czy odnaleźć upragniony work-life balance.

Proponuję Ci trzy modele współpracy

Odkryj swoją misję

To kompletny program złożony
z 9 indywidualnych spotkań.
Podczas każdego z nich zbadamy Twoje wizje, marzenia, wartości, potrzeby, a następnie ułożymy wszystko w harmonijną całość.

Life coaching

Life coaching to proces dopasowany do Ciebie, Twoich potrzeb i oczekiwań. Określamy cel i kierunek działania, a potem pracujemy nad jego realizacją, w razie potrzeby je modyfikując.

Warsztaty rozwojowe

Warsztaty rozwojowe poświęcone są różnym aspektom rozwoju osobistego. W małej grupie popracujesz nad sobą, otrzymując mnóstwo inspiracji i motywacji do działania.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Na dobry początek zapraszam Cię na bezpłatną 20 minutową konsultację. Podczas rozmowy rozpoznamy Twoje potrzeby i ustalimy pierwszy krok ku ich realizacji. Jest to niezobowiązująca rozmowa, po której zdecydujesz, czy chcesz pracować właśnie ze mną.

Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.