Ewa Brzozowska - life coach

life coaching ewa brzozowska

Pomogę Ci odnaleźć swoje miejsce w życiu

Jestem Life Coachem. Pomagam odkrywać swoją wewnętrzną siłę. Po to byś mogła żyć z odwagą,
w pełni wykorzystując moc swoich możliwości. Wspieram w realizowaniu swoich celów, pasji
i marzeń.

Na dobry początek proponuję Ci bezpłatną 20 minutową konsultację, w czasie której porozmawiamy o tym, czego potrzebujesz i sprawdzimy, czy coaching to dobra metoda pracy dla Ciebie.

Czuję się szczęśliwa mogąc pomagać i wiem dokładnie, jak wygląda ta droga, bo sama przez nią przeszłam…

Nudna praca biurowa i brak zadowolenia z życia

Jak większość nastolatek nie zdecydowałam się podążać za moim powołaniem. Mimo że już w liceum czułam, że moją misją jest wspieranie innych w ich rozwoju, poszłam inną, narzuconą przez świat, przypadkową drogą. Wybory jakimi kierowałam się w młodości – nie były moje. Próbowałam zadowolić wszystkich wokoło, zapominając o sobie. Przez kilka lat pracowałam w biurze i ślepo wykonywałam obowiązki, które nie przynosiły mi żadnej satysfakcji. To były czyjeś obowiązki, a ja żyłam czyimś życiem. Sfrustrowana, ciągle spięta, niezadowolona z siebie i wypalona zawodowo w wieku 28 lat…

Obudziłam się pewnego dnia z głębokim przeświadczeniem, że muszę zawalczyć o swoje szczęście i o zawodowe spełnienie. W końcu mam jedno życie i chcę przeżyć je po swojemu! Uciekłam z nudnego biura. Podróżowałam, uczyłam się języków obcych, pracowałam nad sobą. To wszystko obudziło we mnie dawne marzenia. Zapragnęłam pomagać innym odkrywać potencjał, który w nich drzemie.

Dobry coaching zmienił moje życie

Gdy pierwszy raz zajrzałam do tej głębokiej studni, moje potrzeby i marzenia były zatopione pod grubą warstwą obaw. Obawiałam się, że już za późno za zmianę, ale mimo to zdecydowałam się podążać w stronę realizacji marzeń. Wtedy zrozumiałam, że walka o wyciągnięcie ich na powierzchnię nie będzie prosta. Wiedziałam, że sama nie dam rady… Zdecydowałam się na coaching i z pełną siłą doświadczyłam jego mocy. Trafnie postawione pytania i praca w atmosferze pełnej akceptacji potrzeb, pozwoliły mi wzmocnić pewność siebie i zmienić przekonania na temat swojej roli w świecie. Był przy mnie dobry Coach, który jak dobry przewodnik pomógł mi znaleźć drogę do celu. Jego spojrzenie z zewnątrz, zaangażowanie w proces decyzyjny, a następnie wsparcie i przewodnictwo w drodze do celu, pomogły mi zakończyć z sukcesem moją podróż do własnych marzeń.

Rozpoczęłam studia coachingu na uczelni Łazarskiego. To był strzał w dziesiątkę! Każde zajęcia potwierdzały, że wybrałam dobrze, a moje talenty mogły się w pełni rozwijać. Każdy wykład był objawieniem, każde ćwiczenia – no cóż, mogłabym wykonywać je kilkakrotnie. Czytałam więcej niż zadawano, pisałam więcej niż było trzeba. Wiedziałam, że znalazłam moją pasję i mój cel w życiu. Ja, niegdyś nieśmiała zagubiona nastolatka, byłam teraz najlepszą studentką na roku! Otrzymałam dyplom z wyróżnieniem i rzuciłam się w wir pracy, w której pomagają mi bardzo moje talenty.

Life coaching dla Ciebie

Pomagam osobom, które chcą zrealizować swoje marzenia i żyć pełnią życia. Mogę pomóc również i Tobie. Jeśli zgłosisz się do mnie wysłucham Cię i zrozumiem. Pomogę Ci dostrzec drogowskazy i ruszyć z miejsca. Doradzę, jak osiągnąć więcej w pracy lub jak ją całkowicie zmienić, nie ponosząc strat.

Każdy człowiek jest inny i inaczej wygląda jego droga dotarcia do prawdziwego siebie. Model transpersonalny, w którym pracujemy wspólnie nad jej poszukiwaniem, traktuje człowieka jako całość fizyczną, psychiczną i duchową, dzięki czemu wybory, których dokonujesz, płyną z głębi duszy i są zgodne z tym, kim jesteś naprawdę.

Proces coachingowy pomaga wytyczyć mapę dotarcia do skarbu, który każdy człowiek nosi w sobie, czasem nawet o tym nie wiedząc.W trakcie tej drogi jestem towarzyszką walki o życiowe spełnienie, przewodniczką na drodze do scalenia osobowości i z radością patrzę jak ludzie rozwijają skrzydła, biorą głęboki oddech i rzucają się naprzeciw swojemu szczęściu. 

Razem z Tobą stawię czoła toksycznym przekonaniom, które nosisz w sobie. Bez względu na te wszystkie „Zaczynam i nie kończę”, ”Nie mam na to czasu”, ,„Nie znam się na tym” albo „Co powiedzą inni”– zawalczymy o Ciebie!

coaching

Jeśli chcesz ruszyć w kierunku marzeń, to zrób to TERAZ.
Zapisz się do mnie na bezpłatną 20 –minutową konsultację

Podczas rozmowy przyjrzymy się Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Będzie to okazja do wspólnego poznania się oraz sprawdzenia czy coaching to metoda pracy dla Ciebie. 

Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.