o mnie

Ewa Brzozowska – Life & Business Coach

ewa brzozowska life coach

Pomogę Ci odnaleźć swoje miejsce w życiu

Jestem Life Coachem i pomagam przechodzić przez proces zmiany, podejmować lepsze decyzje i żyć z większą pewnością siebie. Podczas zmiany służę wsparciem w realizowaniu celów, pasji i marzeń.

Na dobry początek proponuję Ci bezpłatną 20 minutową konsultację, w czasie której porozmawiamy o tym, czego potrzebujesz i z czym się mierzysz. Poszukamy najlepszego rozwiązania dla Ciebie.

Czuję się szczęśliwa mogąc pomagać i wiem dokładnie, jak wygląda ta droga, bo sama przez nią przeszłam.

ewa brzozowska coach

MOJA DROGA

Cześć, jestem Ewa i zajmuję się coachingiem

Jak większość młodych kobiet, nie podążyłam za swoimi marzeniami, lecz wybrałam inną, narzuconą przez świat, przypadkową drogę. Często moje decyzje były zależne od przypadku, a brak jasno określonych celów skłonił mnie do wykonywania pracy, która nie przynosiła mi satysfakcji ani radości. Nie wiedziałam, co chcę robić w życiu i czy istnieje praca związana z moimi zainteresowaniami i pasjami. Przez wiele lat żyłam w nieświadomości, że praca może przynosić spełnienie i radość, a nie tylko pieniądze i stabilność finansową.

Jednak pewnego dnia obudziłam się z przekonaniem, że chcę czegoś więcej od życia. Zdałam sobie sprawę, że mam tylko jedno życie i chcę je przeżyć po swojemu. Postanowiłam odważyć się na zmiany i wyruszyć w podróż odkrywania swojego potencjału. Podróżowałam, doświadczałam nowych rzeczy i pracowałam nad sobą. To wszystko obudziło we mnie dawne marzenia. Zapragnęłam pomagać innym odkrywać ich potencjał

 

DOBRY COACHING ZMIENIŁ MOJE ŻYCIE

Zdałam sobie sprawę, że moją pasją jest pomaganie innym w ich rozwoju, odkrywaniu ich wewnętrznej siły i osiąganiu celów. Teraz, jako coach, mogę spełniać swoje marzenia i pomagać innym kobietom w realizacji ich celów życiowych.

Zdecydowałam się na coaching i to zmieniło moje życie. Trafnie postawione pytania i praca w atmosferze pełnej akceptacji potrzeb, pozwoliły mi wzmocnić pewność siebie i zmienić przekonania na temat swojej roli w świecie. Dzięki doświadczonemu Coachowi, którego spojrzenie z zewnątrz i wsparcie pomogły mi przejść przez proces dużych życiowych zmian, udało mi się wreszcie odnaleźć swoje potrzeby i marzenia.

 

 W wyniku tego doświadczenia postanowiłam studiować coaching i odkryć swoją pasję. Rozpoczęłam studia coachingu na Uczelni Łazarskiego. Po ukończeniu studiów dalej rozwijam swoją pasję, pomogłam i pomagam  wielu osobom, głównie kobietom, w odnalezieniu swojej drogi do szczęścia. Prowadzę też warsztaty, dla kobiet o budowaniu pewności siebie, o odkrywaniu swojej misji, wyznaczaniu celów i motywacji.

MOGĘ CI POMÓC

Life Coaching
dla Ciebie

Jeśli potrzebujesz:

  •  określić cele i wyznaczyć kierunek działania,

  • znaleźć własną życiową drogę i misję,

  • zmienić sposób myślenia i postrzegania świata,

  • podjąć właściwą decyzję, zgodną z Twoimi wartościami,

  • odkryć i realizować marzenia
Proces coachingowy pomaga wytyczyć mapę dotarcia do skarbu, który każdy człowiek nosi w sobie, czasem nawet o tym nie wiedząc.

W trakcie tej drogi jestem towarzyszką walki o życiowe spełnienie, przewodniczką na drodze do scalenia osobowości i z radością patrzę jak ludzie rozwijają skrzydła, biorą głęboki oddech i
z energią wprowadzają zmiany w życiu, idąc w kierunku swojego szczęścia. 

Umów się ze mną na bezpłatną 20 –minutową konsultację.

Podczas rozmowy przyjrzymy się Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Będzie to okazja do wspólnego poznania się oraz sprawdzenia czy coaching to metoda pracy dla Ciebie. 

Shopping Cart
Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.