Ewa Brzozowska - life coach

ewa brzozowska life coach

Pomogę Ci odnaleźć swoje miejsce w życiu

Jestem Life Coachem i pomagam odkrywać wewnętrzną siłę, która drzemie w każdym z nas. Budząc ją, zaczynasz żyć z odwagą, w pełni wykorzystując moc swoich możliwości. Podczas zmiany służę wsparciem w realizowaniu celów, pasji i marzeń.

Na dobry początek proponuję Ci bezpłatną 20 minutową konsultację, w czasie której porozmawiamy o tym, czego potrzebujesz i sprawdzimy, czy coaching to dobra metoda pracy dla Ciebie.

Czuję się szczęśliwa mogąc pomagać i wiem dokładnie, jak wygląda ta droga, bo sama przez nią przeszłam…

Nudna praca biurowa i brak zadowolenia z życia

Jak większość nastolatek nie zdecydowałam się podążać za moim powołaniem, lecz poszłam inną, narzuconą przez świat, przypadkową drogą. Mimo że już w liceum czułam, że moją misją jest wspieranie innych w ich rozwoju, to wybory jakimi kierowałam się w młodości – nie były moje. Próbowałam zadowolić wszystkich wokoło, zapominając o sobie. Przez kilka lat pracowałam w biurze i ślepo wykonywałam obowiązki, które nie przynosiły mi żadnej satysfakcji. To były czyjeś obowiązki, a ja żyłam czyimś życiem. Sfrustrowana, ciągle spięta, niezadowolona z siebie i wypalona zawodowo, choć przecież miałam dopiero 28 lat i całe życie przed sobą….

Obudziłam się pewnego dnia z głębokim przeświadczeniem, że muszę zawalczyć o swoje szczęście i o zawodowe spełnienie. W końcu mam jedno życie i chcę przeżyć je po swojemu, więc czas na zmiany! Uciekłam z nudnego biura. Podróżowałam, uczyłam się języków obcych, pracowałam nad sobą. To wszystko obudziło we mnie dawne marzenia. Zapragnęłam pomagać innym odkrywać potencjał, który w sobie noszą..

Dobry coaching zmienił moje życie

Gdy pierwszy raz zajrzałam do tej głębokiej studni, moje potrzeby i marzenia były zatopione pod grubą warstwą obaw. Obawiałam się, że już za późno za zmianę, ale mimo to zdecydowałam się podążać w stronę realizacji marzeń. Wtedy zrozumiałam, że walka o wyciągnięcie ich na powierzchnię nie będzie prosta. Wiedziałam, że sama nie dam rady… Zdecydowałam się na coaching i z pełną siłą doświadczyłam jego mocy. Trafnie postawione pytania i praca w atmosferze pełnej akceptacji potrzeb, pozwoliły mi wzmocnić pewność siebie i zmienić przekonania na temat swojej roli w świecie. Był przy mnie doświadczony Coach, który jak dobry przewodnik pomógł mi znaleźć drogę do celu. Jego spojrzenie z zewnątrz, zaangażowanie w proces decyzyjny, a następnie wsparcie i przewodnictwo w drodze do celu, pomogły mi przejść przez proces dużych życiowych zmian i zakończyć z sukcesem moją podróż do własnych marzeń.

Rozpoczęłam studia coachingu na uczelni Łazarskiego. To był strzał w dziesiątkę! Każde zajęcia potwierdzały, że wybrałam dobrze, a moje talenty mogły się w pełni rozwijać. Każdy wykład był objawieniem, każde ćwiczenia – no cóż, mogłabym wykonywać je kilkakrotnie. Czytałam więcej niż zadawano, pisałam więcej niż było trzeba. Wiedziałam, że znalazłam moją pasję i mój cel w życiu. Ja, niegdyś nieśmiała zagubiona nastolatka, byłam teraz najlepszą studentką na roku! Otrzymałam dyplom z wyróżnieniem i rzuciłam się w wir pracy, w której pomagają mi bardzo moje talenty. Od tego czasu minęły już 3 lata, w czasie których pomogłam wielu osobom, głównie kobietom. Podczas coachingu z moim wsparciem zaglądały w głąb siebie, co pomogło im zapoczątkować zmianę i znaleźć własną drogę w kierunku szczęścia.

Life coaching dla Ciebie

Jeśli czujesz, że Twoje życie:

  • zupełnie różni się od tego, o jakim marzyłaś,
  • nie ma balansu, jesteś przepracowana
  • masz wrażenie, że czas przecieka Ci przez palce,
  • Twoje zainteresowania, pasje i plany czekają na „wieczne jutro”,

to mogę Ci pomóc.

Zgłoś się do mnie, a ja wysłucham Cię i zrozumiem. Pomogę Ci dostrzec drogowskazy i ruszyć z miejsca w kierunku zmiany na lepsze. Doradzę, jak osiągnąć równowagę życiową w aktualnej pracy lub zmienić ją, nie ponosząc strat. Z moim wsparciem w końcu będziesz mogła zrealizować swoje marzenia i żyć pełnią życia.

 

Każdy człowiek jest inny i inaczej wygląda jego droga dotarcia do prawdziwego siebie. Model transpersonalny, w którym pracujemy wspólnie nad jej poszukiwaniem, traktuje człowieka jako całość fizyczną, psychiczną i duchową, dzięki czemu wybory, których dokonujesz, płyną z głębi duszy i są zgodne z tym, kim jesteś naprawdę.

Proces coachingowy pomaga wytyczyć mapę dotarcia do skarbu, który każdy człowiek nosi w sobie, czasem nawet o tym nie wiedząc. W trakcie tej drogi jestem towarzyszką walki o życiowe spełnienie, przewodniczką na drodze do scalenia osobowości i z radością patrzę jak ludzie rozwijają skrzydła, biorą głęboki oddech i z energią wprowadzają zmiany w życiu, idąc w kierunku swojego szczęścia.. 

Razem z Tobą stawię czoła toksycznym przekonaniom, które nosisz w sobie. Bez względu na te wszystkie „Zaczynam i nie kończę”, ”Nie mam na to czasu”, ,„Nie znam się na tym” albo „Co powiedzą inni”– zawalczymy o Ciebie!

Jeśli chcesz ruszyć w kierunku marzeń, to zrób to TERAZ.
Zapisz się do mnie na bezpłatną 20 –minutową konsultację

Podczas rozmowy przyjrzymy się Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Będzie to okazja do wspólnego poznania się oraz sprawdzenia czy coaching to metoda pracy dla Ciebie. 

Shopping Cart
Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.