CO MÓWIĄ KLIENCI?

Opinie o mnie

ewa brzozowska life coach

15 KWIETNIA 2020

„Spotkałam się z Ewą, bo chciałam się przygotować do bardzo ważnej dla mnie rozmowy kwalifikacyjnej. Strasznie się jej bałam, pewnie dlatego, ze zależało mi na tej pracy. Pracowałyśmy nad lękiem i moim przekonaniem, że na pewno sobie nie poradzą. Odbyłam też z Ewą próbną rozmowę.  W efekcie przeszłam 3 kolejne etapy rozmowy.”

 

„W końcu, już bez lęku i blokujących przekonań, przyjęłam inną,
korzystniejszą dla mnie, propozycje pracy.”
~Aneta

16 MAJA 2020

„Od kilku miesięcy prowadziłam bloga dotyczącego edukacji domowej, a w głowie miałam budowę sklepu z pomocami do nauki. Epidemia wywróciła wszystko do góry nogami, głównie przez duże zawirowania z pracą. W głowie roiło mi się od pomysłów, które mogłyby przywrócić nam stabilizację, ale rzucałam się od jednego do drugiego. Dlatego przyszłam do Ewy i postawiłam sobie za cel mojej sesji ustalenie, jak porządkować i realizować moje pomysły, żeby miało to „ręce i nogi”. Już przed sesją bardzo intensywnie pracowałam nad różnymi projektami, ale przeskakiwałam między jednym a drugim i nie przynosiło to wymiernych efektów. Praca z Ewą dała mi przekonanie, że tak naprawdę to wiem, co powinnam robić. Umiem wszystko uporządkować i w takiej kolejności zrealizować. I w ten sposób po tygodniu uruchomiłam swój pierwszy sklep w sieci. Ten sklep pozwala mi też się rozprawiać z moim perfekcjonizmem. Wcześniej nigdy nie pozwoliłabym sobie na to, by uruchomić sklep z jednym produktem. A teraz myślę, że ważne jest, że działam, że idę do przodu i daję radę. I może komuś, kto ma dzieci w szkole podstawowej, przyda się to co zrobiłam. Może też podzieli się ze mną wnioskami i kolejne produkty będę już mogła ulepszać.”  

~Monika

12 GRUDNIA 2019

„Zawsze miałam problem z wycenianiem moich usług. Zwykle dawałam niską cenę, żeby tylko dostać dane zlecenie. Potem byłam sfrustrowana, że znowu tworzę swoje artykuły po kosztach. Przyszłam na sesję do Ewy, bo chciałam w końcu założyć własną działalność i zarabiać na swoim pisaniu. Stałam przed kolejnym mailem, gdzie trzeba było wysłać  swój cennik do potencjalnego zleceniodawcy.  Miałam tu dużo wątpliwości, jak to ugryźć.  Czy znowu nie robić tego po kosztach, a może za darmo, żeby mogli lepiej mnie poznać. Dopiero po sesjach z Ewą zrozumiałam, że należy brać odpowiednie stawki za swoją pracę. Należy cenić siebie, swoje doświadczenie i potencjał. Też po to, żeby inni to doceniali.” 

~Ola

8 GRUDNIA 2019

„Do Ewy zgłosiłam się po pomoc, bo zauważyłam, że nie potrafię przyjmować krytyki na swój temat. Źle to odbierałam, a ludzie wokoło mnie bali mi się coś negatywnego powiedzieć. Koleżanka podpowiedziała mi, że u mnie jest problem z asertywnością. Poszłam do Ewy na 4-sesyjny proces- Asertywność w działaniu. I to był strzał w dziesiątkę. Ewa umie bardzo dobrze słuchać i dzięki temu stawia trafne pytania, których sama bym sobie nie postawiła. Jedno z pytań z którym u Ewy trzeba się zmierzyć to: I jak się z tym czujesz?

Ewa ma świetne wyczucie i intuicje „co” siedzi w danym kliencie. Już na pierwszej sesji trafnie zdiagnozowała, dlaczego mam problem z krytyką. I pomogła mi to przepracować. Zmieniłam całe swoje życie. Poukładałam, zdefiniowałam na nowo relacje z rodziną, wyprostowałam stosunki w pracy i  poczułam się pewniejsza. Zaczęłam wierzyć w swoje siły. Ewo dziękuję Ci bardzo. 

~Agnieszka

4 LUTEGO 2020

„Dawałam swoje produkty za darmo, bo uważałam, że nie są wystarczająco dobre, że to jeszcze nie ten moment, że klient zauważy niedoróbki… Dopiero sesja z Ewą uświadomiła mi, że nigdy nie przyjdzie ten moment, gdy powiem, że jest idealnie, na 100% tak jak być powinno. Przełomowym momentem było dla mnie zrozumienie, że mój produkt nie musi być idealny. Najważniejsze, że daje wartość klientowi. Z takim myśleniem jestem gotowa wypuścić swój pierwszy produkt na rynek.”

~Ania

7 LIPCA 2020

„Sesje coachingowe z Ewą pomogły mi podjąć długo odkładaną decyzję o założeniu własnego biznesu i opracować plan, który udało się wdrożyć i osiągnąć wyznaczone w nim cele. Od samego początku nasza współpraca była nastawiona na konkretne efekty i śmiało mogę powiedzieć, że przerosły one moje oczekiwania! Ewa to osoba godna zaufania, empatyczna i jednocześnie szalenie profesjonalna. Cieszę się, że mój pierwszy strzał w poszukiwaniu coacha, był strzałem w dziesiątkę. Polecam i dziękuję ;)” 

~Marta

Ty też możesz pracować ze mną i wprowadzić zmiany
w swoje życie. Umów się na bezpłatną sesję próbną.

Shopping Cart
Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.