CO MÓWIĄ KLIENCI?

Opinie o mnie

ewa brzozowska life coach
coaching

„Bardzo Ci dziękuje za nasze ostatnie spotkanie. Zmieniło ono w moim życiu bardzo, bardzo dużo. W końcu ruszyłam, zamiast stać na rozdrożu i się zastanawiać (tak było do tej pory, już od dawna). Gdybym nie spróbowała na własnej skórze, to w życiu nie uwierzyłabym, że zadanie przez coacha kilku trafnych pytań i moje głośne odpowiedzenie na nie, może tak dużo zmienić. Zwłaszcza w myśleniu. I że może popchnąć tak do działania.  Zapisałam się na studia podyplomowe, zaczynam od października. Czuję że to będzie świetna przygoda! Dziś idę na rozmowę o pracę, taką dodatkową, muszę podreperować trochę budżet domowy. Teraz kiedy wiem w jakim kierunku chcę podążać to odblokowałam się i nie boję iść do pracy „przejściowej”. Mam siłę i energię do dalszego działania. Jeśli „osłabnę”, i będę miała wątpliwości co do swoich działań, wtedy zdecyduję się ponownie na kontakt z Tobą.”

~ Olga

coaching

„Ewa to bardzo dobry coach! POLECAM! Odbyłyśmy 7 sesji, których celem było dla mnie uświadomienie talentów (o których istnieniu nie miałam pojęcia) oraz znalezienie nowej ścieżki zawodowej. Kiedy zaczynałam coaching z Ewą, byłam zupełnie wypalona w prowadzonej przez siebie firmie rodzinnej (odziedziczonej po rodzicach)  bez pomysłu na siebie ale z silnym poczuciem, że ciągle jestem „nie na swoim miejscu”.

Ewa bardzo mi pomogła i obecnie jestem już w trakcie nowego kursu zawodowego. Nie wiem jeszcze jaki będzie ciąg dalszy, gdyż w trakcie kursu może wydarzyć się mnóstwo rzeczy ale działam i nabrałam odwagi do zmian gdyż coaching z Ewą pozwolił mi obrać kierunek, zgodny z moimi talentami. Jestem teraz przede wszystkim świadoma moich talentów co baaaaardzo uskrzydla i dodaje sił do działania. Dziękuje Ewa!”
~ Justyna

coaching

„W momencie, gdy ukończyłam studia i rzuciłam nielubianą pracę znalazłam się pod przysłowiową ścianą. Nie miałam pomysłu na siebie i na to, co chcę dalej robić w życiu. Na szczęście przeglądając Facebooka znalazłam się w dobrym miejscu i czasie, bo w grupie wspierających się kobiet ktoś polecił Panią Ewę jako idealną osobę do towarzyszenia przy wyborze dalszej drogi. Wystarczyły dwie konsultacje żebym podjęła decyzję i teraz czeka mnie wielka zmiana, która była podkreślam moim wyborem, ponieważ dzięki Pani Ewie uświadomiłam sobie jakie są moje potrzeby na tym etapie w życiu.

Mimo, że problem został rozwiązany, nie planuję kończyć tej współpracy. Pani Ewa jest bardzo ciepła i serdeczna, jak również konkretna i profesjonalna w swoim fachu. Serdecznie polecam każdemu, kto jeszcze się waha.”
~ Kinga

coaching

„Zastanawiałam się, czy odejść ze stanowiska na którym jestem już od lat. Od zawsze marzyłam o pracy na swoim, według własnych zasad, ale nie bardzo wiedziałam co i jak dalej. I tak tkwiłam w tej stagnacji od długiego czasu. To były trudne sesje. I na początku wydawało mi się, że nic nie zmieni. Myślałam: pogadamy sobie, a zostanie tak jak jest. A tu okazało się, że nie. Na jednej z sesji decyzja padła, tak po prostu

Okazało się, że mam cały wór możliwości. Działam.
Niesamowite!”
~Ania

coaching

„Przyszłam do Ewy, bo chciałam napisać książkę. Tylko że za każdym razem, jakimś dziwny trafem coś mnie odciągało. Dzięki tym spotkaniom zrozumiałam, czemu tak bez końca odwlekam swoją pracę. W międzyczasie wpadałam na jeszcze jeden pomysł: odpalić swoje filmy na Youtubie. To oczywiście będzie kolejnym krokiem. Bo książkę już piszę. Nawet nie myślałam, że tak szybko da się stworzyć cały rozdział! Dziękuję Ewa! Zaklepuję u Ciebie sesję  co do mojego YouTube 😊”  

~Wiola

coaching

„Spotkałam się z Ewą, bo chciałam się przygotować do bardzo ważnej dla mnie rozmowy kwalifikacyjnej. Strasznie się jej bałam, pewnie dlatego, ze zależało mi na tej pracy. Pracowałyśmy nad lękiem i moim przekonaniem, że nie dam rady, że to wysokie progi dla mnie. Odbyłam też z Ewą próbne rozmowy kwalifikacyjne.  Rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania!”

 

„W końcu, już bez lęku i blokujących przekonań, przyjęłam inną,
korzystniejszą dla mnie, propozycje pracy.”
~Aneta

coaching

„Od kilku miesięcy prowadziłam bloga dotyczącego edukacji domowej, a w głowie miałam budowę sklepu z pomocami do nauki. Epidemia wywróciła wszystko do góry nogami, głównie przez duże zawirowania z pracą. W głowie roiło mi się od pomysłów, które mogłyby przywrócić nam stabilizację, ale rzucałam się od jednego do drugiego. Dlatego przyszłam do Ewy i postawiłam sobie za cel mojej sesji ustalenie, jak porządkować i realizować moje pomysły, żeby miało to „ręce i nogi”. Już przed sesją bardzo intensywnie pracowałam nad różnymi projektami, ale przeskakiwałam między jednym a drugim i nie przynosiło to wymiernych efektów. Praca z Ewą dała mi przekonanie, że tak naprawdę to wiem, co powinnam robić. Umiem wszystko uporządkować i w takiej kolejności zrealizować. I w ten sposób po tygodniu uruchomiłam swój pierwszy sklep w sieci. Ten sklep pozwala mi też się rozprawiać z moim perfekcjonizmem. Wcześniej nigdy nie pozwoliłabym sobie na to, by uruchomić sklep z jednym produktem. A teraz myślę, że ważne jest, że działam, że idę do przodu i daję radę. I może komuś, kto ma dzieci w szkole podstawowej, przyda się to co zrobiłam. Może też podzieli się ze mną wnioskami i kolejne produkty będę już mogła ulepszać.”  

~Monika

coaching

„Zawsze miałam problem z wycenianiem moich usług. Zwykle dawałam niską cenę, żeby tylko dostać dane zlecenie. Potem byłam sfrustrowana, że znowu tworzę swoje artykuły po kosztach. Przyszłam na sesję do Ewy, bo chciałam w końcu założyć własną działalność i zarabiać na swoim pisaniu. Stałam przed kolejnym mailem, gdzie trzeba było wysłać  swój cennik do potencjalnego zleceniodawcy.  Miałam tu dużo wątpliwości, jak to ugryźć. Czy znowu nie robić tego po kosztach, a może za darmo, żeby mogli lepiej mnie poznać. Dopiero po sesjach z Ewą zrozumiałam, że należy brać odpowiednie stawki za swoją pracę. Należy cenić siebie, swoje doświadczenie i potencjał. Też po to, żeby inni to doceniali. Ewo dziękuję za tak cenne lekcje, a właściwie sesje :)”

~Ola

coaching

„Do Ewy zgłosiłam się po pomoc, bo zauważyłam, że nie potrafię przyjmować krytyki na swój temat. Źle to odbierałam, a ludzie wokoło mnie bali mi się coś negatywnego powiedzieć. Koleżanka podpowiedziała mi, że u mnie jest problem z asertywnością. Poszłam do Ewy na 4-sesyjny proces- Asertywność w działaniu. I to był strzał w dziesiątkę. Ewa umie bardzo dobrze słuchać i dzięki temu stawia trafne pytania, których sama bym sobie nie postawiła. Jedno z pytań z którym u Ewy trzeba się zmierzyć to: I jak się z tym czujesz?

Ewa ma świetne wyczucie i intuicje „co” siedzi w danym kliencie. Już na pierwszej sesji trafnie zdiagnozowała, dlaczego mam problem z krytyką. I pomogła mi to przepracować. Zmieniłam całe swoje życie. Poukładałam, zdefiniowałam na nowo relacje z rodziną, wyprostowałam stosunki w pracy i  poczułam się pewniejsza. Zaczęłam wierzyć w swoje siły. Ewo dziękuję Ci bardzo. 

~Agnieszka

coaching

„Dawałam swoje produkty za darmo, bo uważałam, że nie są wystarczająco dobre, że to jeszcze nie ten moment, że klient zauważy niedoróbki… Dopiero sesja z Ewą uświadomiła mi, że nigdy nie przyjdzie ten moment, gdy powiem, że jest idealnie, na 100% tak jak być powinno. Przełomowym momentem było dla mnie zrozumienie, że mój produkt nie musi być idealny. Najważniejsze, że daje wartość klientowi. Z takim myśleniem jestem gotowa wypuścić swój pierwszy produkt na rynek.”

~Ania

coaching

„Sesje coachingowe z Ewą pomogły mi podjąć długo odkładaną decyzję o założeniu własnego biznesu i opracować plan, który udało się wdrożyć i osiągnąć wyznaczone w nim cele. Od samego początku nasza współpraca była nastawiona na konkretne efekty i śmiało mogę powiedzieć, że przerosły one moje oczekiwania! Ewa to osoba godna zaufania, empatyczna i jednocześnie szalenie profesjonalna. Cieszę się, że mój pierwszy strzał w poszukiwaniu coacha, był strzałem w dziesiątkę. Polecam i dziękuję ;)” 

~Marta

Ty też możesz pracować ze mną i wprowadzić zmiany
w swoje życie. Umów się na bezpłatną konsultację.

Shopping Cart
Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.