OFERTA

Odkryj swoją misję i działaj

ODKRYJ SWOJĄ MISJĘ!

Pakiet "Odkryj
swoją misję i działaj"

Szukasz sensu w tym, co robisz zawodowo? Czujesz, że jesteś w złym miejscu i nie wiesz, jak przeprowadzić zmianę, by skończyła się sukcesem? Masz dość etatu? A może zaczynasz odczuwać wypalenie zawodowe?

W tym samym czasie patrzysz na biznesy oparte na pasji, które wyskakują jak grzyby po deszczu i zastanawiasz się, jak ludzie to robią? Skąd mają odwagę? Skąd mają pewność, że to właśnie to?

Dobrze trafiłaś. Wspieranie kobiet w transformacji zawodowej to mój konik. Dlatego powstał program Odkryj swoją misję i działaj.

 

Co się wydarzy w Twoim życiu, jeśli zdecydujesz się na cykl sesji ze mną?

W trakcie 9 godzinnych spotkań pracujemy indywidualnie nad Twoim dlaczego, które jest fundamentem misji i motywacji. To z kolei łączy się z celami i wyzwaniami. Rozprawimy się z hamującymi Cię przekonaniami. Całą podróż w głąb siebie zakończysz z opracowanym pomysłem na to, co chcesz robić w życiu. Już nie będziesz się kręcić w kółko. Zaczniesz wdrażać plan i będziesz efektywnie czerpać ze swoich naturalnych talentów. W końcu poczujesz wewnętrzny spokój i siłę płynącą z pewności siebie.  

Twoja transformacja potrwa 4.5 miesiąca. W tym czasie:

Sesja 1  dotrzesz do swoich najskrytszych pragnień i oczekiwań, otwierając drzwi do głębokiej auto-refleksji i zrozumienia tego, co naprawdę chcesz osiągnąć.

Sesja 2  odkryjemy Twoje kluczowe wartości, które są kompasem w Twoim życiu i kształtują Twoje codzienne decyzje.

Sesja 3  weżmiemy pod lupę Twoje naturalne talenty i mocne strony, które są fundamentem Twojego przyszłego sukcesu.

 Sesja 4   to czas na harmonijne połączenie Twoich wartości z unikalnymi umiejętnościami, co jest kluczem do autentycznego i spełnionego życia.

 

Sesja 5  pozwoli Ci spojrzeć wstecz i wyciągnąć wnioski z dotychczasowych doświadczeń, co jest nieocenione w procesie głębszego poznania siebie.

Sesja 6  zajmiemy się identyfikacją i zmianą ograniczających przekonań, które mogą stać na drodze do odkrycia Twojej życiowej misji.

Sesja 7 to czas na stworzenie jasnej i inspirującej wizji Twojego życia, uwzględniającej wszystkie dotychczasowe odkrycia.

Sesja  8 to moment, w którym sformułujesz swoją życiową misję – potężne oświadczenie, które będzie Twoim przewodnikiem w każdej decyzji..

Sesja 9   i ostatnia sesja to czas na stworzenie konkretnego, krok po kroku planu działania, który umożliwi Ci skuteczne dążenie do realizacji Twojej misji.

Gdy już poznasz swoją życiową misję, zaczniesz

  • żyć zgodnie ze swoimi wartościami i powołaniem
  • wykorzystywać efektywnie swoje talenty i mocne strony
  • trafnie wyznaczać cele
  • odnosić sukcesy osobiste i zawodowe
  • mieć poczucie szczęścia i spełnienia

A przede wszystkim dowiesz się jaka jest praca Twoich marzeń!

Więcej informacji o tym, czym jest misja i czy trzeba ją mieć znajdziesz w postach „Co to jest życiowa misja”  i  „Jak odkryć swoją misję”.

 

ewa brzozowska life coach

Możemy pracować stacjonarnie i online. Po każdej sesji otrzymasz zadania do pracy własnej. To bardzo ważne. Wzięcie odpowiedzialności za swoją przemianę to klucz do sukcesu.

Inwestycja w poznanie Twojej misji i odnalezienie sensu, określenie celów i nabranie pewności w jakim kierunku chcesz rozwijać swoje życie zawodowe to klucz do osiągnięcia prawdziwego spełnienia i sukcesu.”

Umów się na sesję wstępną i zrób pierwszy krok do pracy w Twoim stylu.

*Jednorazowa płatność jest dla Ciebie za duża? Odezwij się i ustalimy szczegóły transz.

Misja jest jak drogowskaz
na mapie życia. 

Znając swoją misję, zyskujesz niezwykłą jasność w wyznaczaniu celów i priorytetów. Twoje decyzje stają się bardziej spójne i ukierunkowane, co prowadzi do większej efektywności w działaniu

ODKRYJ SWOJĄ MISJĘ

9 SPOTKAŃ

ĆWICZENIA DO KAŻDEGO MODUŁU SPOTKANIA

E-MAIL PODSUMOWUJĄCY PO KAŻDYM SPOTKANIU

WSPARCIE POMIĘDZY SPOTKANIAMI

2 dodatkowe sesjie po upływie 6 miesięcy od zakończenia programu

Shopping Cart
Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.