Pakiet „Odkryj swoją misję”

Jest to oferta dziewięciu spotkań. Każde spotkanie to oddzielny moduł. Każdy moduł składa się z jednej 60 minutowej sesji coachingowej oraz pisemnych zadań do wykonania. Spotykamy się raz na dwa tygodnie. Cały proces trwa ok. 4.5 miesiąca.

W trakcie spotkań badamy Twoje wizje, marzenia, wartości, potrzeby i układamy wszystko w harmonijną całość. W efekcie znajdujesz najlepszy plan na siebie – na to, co chcesz w życiu robić, gdzie i z kim chcesz być. Rozpoznajesz kierunek, w którym chcesz podążać, w konsekwencji czego, zaczynasz wyznaczać cele spójne ze sobą i swoim powołaniem.

Dlaczego warto odkryć swoją misję?  

Powodów i korzyści jest dużo. Gdy ją poznasz, zaczniesz:

Więcej informacji o tym, czym jest misja i czy trzeba ją mieć znajdziesz w artykułach „Co to jest życiowa misja”  „Jak odkryć swoją misję”.

Misja jest jak drogowskaz na mapie życia. Jeśli znasz swoją misję, z większą łatwością wyznaczasz cele i priorytety. To pozwala żyć w zgodzie ze sobą, ze swoimi wartościami, ułatwia podjęcie decyzji. Dzięki określeniu własnej misji nie tylko wiesz do czego dążysz, ale przede wszystkim wiesz, czego na pewno  nie chcesz.

ODKRYJ SWOJĄ MISJĘ

1430
  • 9 spotkąń
  • czas sesji 60 minut
  • email podsumowujący po każdym spotkaniu

O innych produktach, z których warto skorzystać możesz poczytać tutaj

Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.