OFERTA

Odkryj swoją misję

ODKRYJ SWOJĄ MISJĘ!

Pakiet "Odkryj
swoją misję"

Jeżeli masz trudność w określeniu swoich celów, nie wiesz co byś chciała robić w życiu i w którą stronę pójść, jeśli ciągle zadajesz sobie te same pytania, na które nie znajdujesz odpowiedzi…

a może masz trudność w podejmowaniu decyzji, stoisz na rozdrożu, chcesz zmienić prace, ale nie chcesz wpaść w pułapkę, bo nie wiesz, która praca będzie najlepsza dla Ciebie?

W ramach Pakietu „Odkryj swoją misję”  będziemy pracować, nad Twoją misją osobistą. Odkryjemy Twoje marzenia i oczekiwania, określimy cele bieżące i długoterminowe.

Pakiet „Odkryj swoją misję”  to proces rozłożony w czasie. Składa się on z dziewięciu spotkań. Każde spotkanie trwa 60 minut i na każdym z nich omawiamy jeden moduł. Po każdym takim spotkaniu wyjdziesz z zadaniami do wykonania i przemyśleniami, które będą wykorzystane na kolejnej sesji.  Spotykamy się raz na dwa tygodnie. Cały proces trwa ok. 4.5 miesiąca.

W efekcie znajdziesz najlepszy plan na siebie – na to, co chcesz w życiu robić, gdzie i z kim chcesz być. Określisz z kierunek, w którym chcesz podążać, w konsekwencji czego, zaczniesz wyznaczać cele spójne ze sobą i swoim powołaniem. 

Jest możliwość rozłożenia płatności na raty. Proszę zapytać o szczegóły. Zakup można dokonać w Sklepie: PAKIET „ODKRYJ SWOJĄ MISJĘ” – Ewa Brzozowska Coaching

A jeśli mnie jeszcze nie znasz, a chcesz zobaczyć jakie jest flow między nami i czy to ja jestem właściwą osobą do pracy nad poszukiwaniem Twojej misji, to zapraszam na bezpłatną konsultację. Tu w kalendarzy można samodzielnie wybrać termin spotkania: Bepłatna konsultacja – Ewa Brzozowska Coaching

Powodów i korzyści jest dużo.
Gdy ją poznasz, zaczniesz:

  • żyć zgodnie ze swoimi wartościami i powołaniem
  • wykorzystywać efektywnie swoje talenty i mocne strony
  • trafnie wyznaczać cele
  • odnosić sukcesy osobiste i zawodowe
  • mieć poczucie szczęścia i spełnienia

A przede wszystkim dowiesz się jaka jest praca Twoich marzeń!

Więcej informacji o tym, czym jest misja i czy trzeba ją mieć znajdziesz w postach
„Co to jest życiowa misja”  „Jak odkryć swoją misję”.

 

Misja jest jak drogowskaz
na mapie życia. 

Jeśli znasz swoją misję, z większą łatwością wyznaczasz cele i priorytety. To pozwala żyć w zgodzie ze sobą, ze swoimi wartościami, ułatwia podjęcie decyzji. Dzięki określeniu własnej misji nie tylko wiesz do czego dążysz, ale przede wszystkim wiesz, czego na pewno  nie chcesz.

ODKRYJ SWOJĄ MISJĘ

3100 ZŁ

CZAS SESJI 60 MINUT

9 SPOTKAŃ

E-MAIL PODSUMOWUJĄCY PO KAŻDYM SPOTKANIU

ĆWICZENIA DO KAŻDEGO MODUŁU SPOTKANIA

WSPARCIE POMIĘDZY SPOTKANIAMI

ewa brzozowska life coach

Jeśli nadal nie jesteś pewna, skorzystaj z możliwości bezpłatnej pierwszej 20 minutowej konsultacji, podczas której dowiesz się, jak pracuję i czy coaching jest metodą pracy dla Ciebie.

W jej trakcie opowiesz mi o swoich trudnościach i wypracujemy jeden mały krok ku zmianie. Jest to niezobowiązujące spotkanie. Po nim zdecydujesz, czy chcesz kontynuować pracę ze mną. Jeżeli powiesz TAK, zaproponuję Ci indywidualny plan pracy, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Shopping Cart
Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.