OFERTA

Odkryj swoją misję

ODKRYJ SWOJĄ MISJĘ!

Pakiet "Odkryj
swoją misję"

Jest to oferta dziewięciu spotkań. Każde spotkanie to oddzielny moduł. Każdy moduł składa się z jednej 60 minutowej sesji coachingowej oraz pisemnych zadań do wykonania. Spotykamy się raz na dwa tygodnie. Cały proces trwa ok. 4.5 miesiąca.

W trakcie spotkań badamy Twoje wizje, marzenia, wartości, potrzeby i układamy wszystko w harmonijną całość. W efekcie znajdujesz najlepszy plan na siebie – na to, co chcesz w życiu robić, gdzie i z kim chcesz być. Rozpoznajesz kierunek, w którym chcesz podążać, w konsekwencji czego, zaczynasz wyznaczać cele spójne ze sobą i swoim powołaniem.

Dlaczego warto odkryć swoją misję?

Powodów i korzyści jest dużo.
Gdy ją poznasz, zaczniesz:

  • żyć zgodnie ze swoimi wartościami i powołaniem
  • wykorzystywać efektywnie swoje talenty i mocne strony
  • trafnie wyznaczać cele
  • odnosić sukcesy osobiste i zawodowe
  • mieć poczucie szczęścia i spełnienia

Więcej informacji o tym, czym jest misja i czy trzeba ją mieć znajdziesz w postach „Co to jest życiowa misja”  „Jak odkryć swoją misję”.

Misja jest jak drogowskaz
na mapie życia. 

Jeśli znasz swoją misję, z większą łatwością wyznaczasz cele i priorytety. To pozwala żyć w zgodzie ze sobą, ze swoimi wartościami, ułatwia podjęcie decyzji. Dzięki określeniu własnej misji nie tylko wiesz do czego dążysz, ale przede wszystkim wiesz, czego na pewno  nie chcesz.

ODKRYJ SWOJĄ MISJĘ

2250 ZŁ

9 SPOTKAŃ

CZAS SESJI 60 MINUT

9 SPOTKAŃ

E-MAIL PODSUMOWUJĄCY PO KAŻDYM SPOTKANIU

ĆWICZENIA DO KAŻDEGO MODUŁU SPOTKANIA

WSPARCIE POMIĘDZY SPOTKANIAMI

ewa brzozowska life coach

Jeśli nadal nie jesteś pewna, skorzystaj z możliwości bezpłatnej pierwszej 20 minutowej konsultacji, podczas której dowiesz się, jak pracuję i czy coaching jest metodą pracy dla Ciebie.

W jej trakcie opowiesz mi o swoich trudnościach i wypracujemy jeden mały krok ku zmianie. Jest to niezobowiązujące spotkanie. Po nim zdecydujesz, czy chcesz kontynuować pracę ze mną. Jeżeli powiesz TAK, zaproponuję Ci indywidualny plan pracy, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Shopping Cart
Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.