Dlaczego coaching

  • Czujesz, że utknęłaś w martwym punkcie albo brakuje Ci pomysłów?
  • Masz wrażenie, że masz niewystarczająco dużo motywacji do działania?
  • Zastanawiasz się, w którą stronę iść?

Owe wątpliwości dotykają nieraz każdego z nas. Dochodzą do głosu raz ciszej, raz głośniej i wtedy odzywa się głos, mówiący: czas na zmianę. Często towarzyszą nam jednak pytania 

Coaching pomaga znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, które z taką zmianą się wiążą.

Coaching to sprawdzona metoda pracy nad sobą 

Coaching rozwija kreatywność oraz pomaga lepiej poznać i zrozumieć siebie. Praca w modelu transpersonalnym pozwala łączyć rozwój osobisty z rozwojem duchowym, gdyż zgodnie z jego założeniami tworzą one niepodzielną jedność. 

W czasie sesji coachingowych szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, co pozwala Ci zrozumieć sytuację, w której się znajdujesz. Po znalezieniu odpowiedzi  zdecydujesz, co dalej. Ty wybierasz, co chcesz zmienić, a co zostawić takim, jakim jest.  Jedno jest pewne – możesz doświadczyć zmiany już w trakcie pierwszego spotkania.

W coachingu praca rozpoczyna się już od pierwszych minut. Praca nad wyzwaniem, przed którym stoisz, czy problemem, z którym się borykasz. 

Powiesz mi o celach, które chcesz osiągnąć na danej sesji.  Omówimy je.
Weźmiemy pod lupę myśli, przekonania, emocje, potrzeby.
Na koniec tworzymy plan działania całkowicie zgodny z Tobą.

Tematy, które możemy przepracować mogą dotyczyć wielu aspektów:  poszukiwanie odpowiedzi, co dalej, jaki następny krok wykonać i jak to zrobić. Być może nie wiesz, jak poradzić sobie z nadmiarem pomysłów, czy którą decyzję podjąć. A może wręcz przeciwnie – jak znaleźć ten jeden właściwy sposób, metodę która da oczekiwane wyniki. 

Wybierz jeden z poniższych sposobów pracy ze mną

Odkryj swoją misję

To kompletny program złożony
z 9 indywidualnych spotkań.
Podczas każdego z nich zbadamy Twoje wizje, marzenia, wartości, potrzeby, a następnie ułożymy wszystko w harmonijną całość.

Life coaching

Life coaching to proces dopasowany do Ciebie, Twoich potrzeb i oczekiwań. Określamy cel i kierunek działania, a potem pracujemy nad jego realizacją, w razie potrzeby je modyfikując.

Warsztaty rozwojowe

Warsztaty rozwojowe poświęcone są różnym aspektom rozwoju osobistego. W małej grupie popracujesz nad sobą, otrzymując mnóstwo inspiracji i motywacji do działania.

Jeśli nie wiesz, która z metod będzie dla Ciebie najlepsza,
to zapisz się na bezpłatną konsultację

Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.