Chłopak z dziewczyną siedzą na podłodze w soim nowym mieszkanku, Nieumeblowane. Na ścianach narysowane kontury mebli. budują nowe życie, relacje

Zbuduj zdrową relacje cz.1

Znalezienie drugiej połówki to nie zawsze łatwe zadanie… Dowiedz się, co zrobić, by polepszyć jakość relacji oraz lepiej zrozumieć siebie i innych!

Okazję do przyjrzenia się tym zagadnieniom mieli uczestnicy warsztatów, które odbyły się 7 października 2018 r.w Klubie Eventowym Aktywni+ na warszawskiej Woli. Spotkanie oparte było na praktycznych ćwiczeniach w grupach i w parach, jak również informacji zwrotnej od uczestników.

Cele warsztatów:
• poznanie sposobów na rozpoczęcie konwersacji z potencjalnym partnerem,
• zapoznanie się ze sposobami na to, by korzystnie wypaść na pierwszym spotkaniu,
• zapoznanie się ze sztuką mówienia oraz przyjmowania komplementów,
• nauka budowania relacji tak, aby doprowadzić do związku i małżeństwa opartego na partnerstwie i zrozumieniu.

Prowadzący:
Ewa Brzozowska Life & Business Coach – certyfikowany coach ACSTH, trener oraz lektor językowy. Pasjonatka rozwoju osobistego i promowania lepszej jakości życia. Ukończyła studia podyplomowe coachingu oraz studium marketingu. Prowadzi coaching indywidualny i grupowy oraz warsztaty i szkolenia z umiejętności miękkich.

Tomasz Lachmirowicz – miłośnik świadomego życia opartego na zdrowych relacjach w duchu chrześcijańskich wartości. Od wielu lat pracuje z ludźmi. Zaczynał jako pasjonat elektronik, następnie żołnierz zawodowy, pracownik korporacji. Dziś zajmuje się pracą z dziećmi i wolontariatem.

Zachęcam do zapoznania się z aktualną ofertą planowanych warsztatów. Możesz także umówić się na konsultację indywidualną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.