Zbuduj zdrową relacje cz.2

Znalezienie drugiej połówki to nie zawsze łatwe zadanie… Dowiedz się, co zrobić, by polepszyć jakość relacji oraz lepiej zrozumieć siebie i innych!

Okazję do przyjrzenia się tym zagadnieniom mieli uczestnicy warsztatów, które odbyły się 7 października 2018 r.w Klubie Eventowym Aktywni+ na warszawskiej Woli. Spotkanie oparte było na praktycznych ćwiczeniach w grupach i w parach, jak również informacji zwrotnej od uczestników.

Cele warsztatów:
• poznanie sposobów na rozpoczęcie konwersacji z potencjalnym partnerem,
• zapoznanie się ze sposobami na to, by korzystnie wypaść na pierwszym spotkaniu,
• zapoznanie się ze sztuką mówienia oraz przyjmowania komplementów,
• nauka budowania relacji tak, aby doprowadzić do związku i małżeństwa opartego na partnerstwie i zrozumieniu.

Prowadzący:
Ewa Brzozowska Life & Business Coach – certyfikowany coach ACSTH, trener oraz lektor językowy. Pasjonatka rozwoju osobistego i promowania lepszej jakości życia. Ukończyła studia podyplomowe coachingu oraz studium marketingu. Prowadzi coaching indywidualny i grupowy oraz warsztaty i szkolenia z umiejętności miękkich.

Tomasz Lachmirowicz – miłośnik świadomego życia opartego na zdrowych relacjach w duchu chrześcijańskich wartości. Od wielu lat pracuje z ludźmi. Zaczynał jako pasjonat elektronik, następnie żołnierz zawodowy, pracownik korporacji. Dziś zajmuje się pracą z dziećmi i wolontariatem.

Zachęcam do zapoznania się z aktualną ofertą planowanych warsztatów. Możesz także umówić się na konsultację indywidualną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.