Inforamcja o warsztacie :Wyznacz sój cel i stówrz drogę do leszego życia

Wyznacz swój cel i stwórz drogę do lepszego życia

Czy wiesz kim chcesz być i gdzie chcesz być?
Czy wiesz, w którym kierunku podążać?
Czy wiesz, co na ten moment jest dla ciebie najważniejsze?
Warsztaty „Wyznacz swój cel i stwórz drogę do lepszego życia”, dadzą Ci odpowiedzi na te wszystkie pytania. Dowiesz się, w którym kierunku skierować swoje działania i jak zagospodarować swój czas.

Cel to wizja własnej przyszłości – kim i gdzie chcesz być za pewien czas. Każdy krok, jaki dzisiaj podejmujesz, kształtuje Twoje jutro.
Cel daje życiu sens. Wyznaczając go, wiesz „po co” i „dlaczego” podejmujesz określone działania. Twoje życie staje się ukierunkowane, a Ty możesz świadomie iść swoją ścieżką.

Warsztaty „Wyznacz swój cel i stwórz drogę do lepszego życia” są przeznaczone dla wszystkich tych, którzy pragną odmienić swoje życie, odkryć swoje prawdziwe potrzeby i świadomie dążyć do ich spełnienia. Jeśli czujesz, że jesteś zagubiona, zniechęcona lub niezadowolona z obecnej sytuacji, to te warsztaty są dla Ciebie!

Co się tu wydarzy?

? Zidentyfikujesz Twoje najważniejsze obszary, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym., Dzięki temu będziesz mogła skoncentrować swoje wysiłki na ich rozwoju.

? Wyznaczysz konkretne cele i priorytety, które będą dla Ciebie drogowskazem ku zmianie. A to pozwoli Ci podejmować bardziej świadome decyzje.

?️ Dowiesz się, jak sformułować jasne i wymierne cele. One to staną się Twoją motywacją do działania i pokonania wszelkich przeciwności.

? Zbudujesz wsparcie. Poznasz innych uczestników, którzy podobnie jak Ty dążą do pozytywnych zmian w swoim życiu.

Cele pomagają nam rozróżnić te najważniejsze działania od tych mniej istotnych. Pozwalają nam kierować naszym życiem. Moim celem jest dotknąć Twojej duszy i zainspirować Cię do działania. A jaki jest Twój?

Przywróć sens swojemu istnieniu i aktywnie kreuj swoją rzeczywistość!

? Termin: 24.08.2023 (czwartek)

? Lokalizacja: Warszawa, ulica Marokańsa 4, Saska Kępa, Warszawa, w budynku Gabinetu Kosmetycznego „Follow your Dreams”, parter

? Zapisy drogą mailową przez formularz lub telefonicznie ? 570 140 730

? Cena warsztatu: do 17 sierpnia 78 zł, po tym terminie 99 zł. Płatność można dokonać drogą elektroniczną przez SKLEP online lub wpłacając na rachunek
mbank: 11 1140 2004 0000 3102 8155 6099, z dopiskiem Warsztaty

⏰ Czas trwania: 17.30 – 20.00 – 2 h 30 min

☕ Będzie ciepla herbata i zimne napoje 🙂

W razie jakikolwiek pytań proszę śmiało pisać lub dzwonić 570 1140 730

Do zobaczenia na warsztatach ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając z niej zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji.